search

اطلسی الوان


صفحه روش های انتشار و ازدیاد : دستگاه لیزر الوان
اطلسی الوان
شرایط کالا : وجود دارد
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

30 عدد
فصل کاشت

فصل‌زمستان
دوران جوانه زنی

7 روز
انتخاب معیار فروغ و روشنایی

آفتاب
نوع خاک

کمپوست


1
+
افزودن به سبد خرید
– امتیاز محصول
– جور : بذر های پاکتی

توضیحات
ایده ها
اطلسی الوان

کمپانی پان آمریکن یک شرکت پیشرو در قضیه ایجاد و تصحیح بذرگیاهان زینتی هست که 60 سال پیشین در ایالات متحده ی ایالات متحده عمل خود را با کاشت بذر دستگاه لیزر ها و سبزی ها آغاز نمود . تولیدات این مجموعه در تراز بخش اعظم و خرده فروشی بوده و بذور و محصولات ان به تمام اقسا نقاط دنیا صادر و هرساله میلیون ها بذر دستگاه لیزر در بوستان ها و فضای سبز شهری کاشته می‌شود . هرساله Pan amercan با ارائه ی بروشوری دهها گیاه تازه به اشکال تولیدی خود طولانی تر کرده و همیطنور از گیاهان جانور هرساله قریه ها رقم جدید و رنگ تازه تصحیح و به ایجاد انبوه می رساند . امروزه این موسسه بالغ بر 200 جور ی زینتی ایجاد می کند که از پر اسم و رسم ترین تولید ها این مجموعه تصحیح و تولید بذور اف 1 یا هیبرید های دستگاه لیزر های اطلسی و حنا بوده که قریه ها جایزه ی لابه لا المللی را عاید این مجموعه کرده است . این محصول عرضه شده در مغازه دستگاه لیزر شن شیشه ای از تولیدات مرغوب این شرکت آمریکایی هست .

اوامر واجب :

اطلسی دورنگ
اطلسی دورنگ

اطلسی دادای رقم های یک ساله و مستمر بوده منشأ آن آرژانتین , برزیل و اروگرئه است . گونه P . x hybridaحاصل تلاقی لا P . axillaris و P . integrifoliaاست . در دستگاه لیزر کاری از بخش اعظم رقم های آن چه بسا رقم های مستمر به طور یک ساله به کار گیری میگردد . دارای ساقه های نیمه چوبی و دستگاه لیزر های قیف مثل است . اشکال ناچیز پر و لبریز پر دارااست که گونه قلیل لبریز آن را به عنوان اطلسی معمولی می شناسیم و بیشتر در کناره کاری و تپه های دستگاه لیزر به عمل میرود . رقم های لبریز مالامال یا دستگاه لیزر درشت آن که بعضی از حیث کروموزومی تتراپلوئید هستند امروزه رایج شده‌است . در اطلسی از ویژگی اقتدار دو رگه مضاعف استفاده میگردد و دستگاه لیزر های چندین رنگ و ستاره نظیر از این نحوه ایجاد میگردد . دستگاه لیزر های اطلسی بی آلایش دارنده عطر ملایمی است که به خصوص در شب استشمام می گردد و طی روز بوی خاصی ندارد .

دستگاه لیزر اطلسی دارای رنگ های متنوع است . جای زرد رنگ خالی بود که اخیرا این رنگ هم از روش به نژادی تولید شده است . بعضا از آن ها دارنده پنج نوار سفید میباشند که از وسط دستگاه لیزر به سمت کناره توسعه و گسترش یافته اند . برخی نیز دارای نوار سپید در کناره می‌باشند . عادت پرورش آن نامعین و دارنده گونه های پا بلند و پا کوتاه است . برگ های این گیاه اندکی کرکدار و چسبنده است .

اطلسی از میانه فصل بهار تا اواخر پائیز دستگاه لیزر می دهد . از زمان کاشت بذر تا دستگاه لیزر دهی حدود 3 ماه ارتفاع می‌کشد .

در آغاز کود کند رها شونده در رخ رغبت در زمستان به خاک خویش اضافه فرمایید تا در طول فصل رویش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . , مقداری ماسه یا این که خاک نباتی به خاک اضافه کنید و زمین را به خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ساخت شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمایید . در نوبت نخستین صبح ها به صورت روزمره با آبپاش زمین را طوری آبیاری فرمایید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این چهره بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد فی مابین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوران برای دوری از نادرست تصاحب کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی دوری کنید . پس از 4 کاغذ شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود .

بذر اطلسی
بذر اطلسی

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در فصل زمستان بذر این گیاه را در داخل دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در باطن سینی های کشت کاشت . برای این فعالیت از خاک کوکوپیت هم پا پرلیت به کارگیری می کنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا

close
search
بایگانی

Hi, guest!

settings

menu